Kaynaklar'dan...
Mersin’in şebeke suları son günlerde hastalık saçıyor
![](https://www.halkhaber.org/wp-content/uploads/2014/10/pis-su.jpg)
Mersin’in şebeke suları son günlerde hastalık saçıyor. Türkiye genelinde her yerin ortak problemi olan şebeke suyu kirliliği haberlerine bir yenisi daha eklendi. Mersin’de özellikle 3-4 gündür şebeke suyunun aşırı kirli olduğu, sarı renkte aktığı ve hastalık yaydığı bildirildi. Bazı bölgelerde sulara lağım sularının karıştığı belirtildi.