Halk Haber'den...

Halk Haber yayın hayatına başlamıştır

21 Mart 2013 günü baharın müjdecisi Nevruz Bayramında Halk Haber yayın hayatına başlamıştır.
“Derdiniz Derdimizdir” sloganıyla yayın hayatını sürdürecek olan Halk Haber halkın yanında halk düşmanlarının karşısındadır.
Amacımız mazlum, mustazaf, gariban, dertli, çilekeş, şerefli, temiz, değerli ve burada sayamadığımız tüm güzel hasletleri üzerinde barındıran halkın yanında yer almak, dertlerini duyurarak paylaşmak ve bir nebzede olsa acılarını dindirmektir.
Halk Haber bir haber sitesinden çok halkın gündeminde olması gerekenlerin olduğu bir platform olacaktır.
Halk Haber hiç bir parti, dernek, cemaat, grup, vakıf, oluşum, devlet ve kişiye bağlı değildir.
Halk Haber, Halk Haber’i sahiplenen herkesindir. Halk Haber bir halka hizmet alanıdır. Halka hizmet etmek isteyen herkese Halk Haber’in kapıları açıktır. Halk Haber yayın imkanı bulduğu sürece her daim halktan yana tavır alarak halkın karşısında yer alanların karşısında yer alacaktır. Halk Haber halkının yanında yer alan yönetimlerin yanındadır. Halk Haber hayatını halka adayan herkese saygı duyar ve destekler. Sözü daha fazla uzatmadan bir kez daha sitemizin objektifliğine vurgu yaparak halkı bilgilendirmek, bilinçlendirmek ve haberdar etmek üzere çıkmış olduğumuz bu yolda tek yardımcımızın yüce Allah (cc) olduğunu tüm dünyaya bildirmek isteriz. Tevfik ancak Allah (cc)’tandır.
Vesselam.
Halk Haber

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba,
    BBC Türkçe olarak iletişim kurmak istiyoruz. Telefon numaranızı gönderebilir misiniz?
    Veya bu numaradan bize ulaşabilirsiniz: +44 792 709 83 66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu