Kaynaklar'dan...

Sağlık bakanı anjiyo servisi isteyen vatandaşı hem azarladı, hem dalga geçti

SaglikBakaniMehmetMuezzinoglu

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Karaman Devlet Hastanesi töreninde konuşması sırasında kalabalığın arasından sürekli ‘Anjiyo servisi istiyoruz’ diyen bir kişiye, “Bir dakika sabret yav. Cebimizde vereceğiz birazdan. Cebimde getirdim merak etme” diye seslendi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, TOKİ tarafından yaptırılan 450 Yatak Kapasiteli Yeni Karaman Devlet Hastanesi’nin açılış törenine katılmak için birlikte helikopterle Karaman’a geldi. Akşam saatlerinde Kemal Kaynaş Stadı’nda Karaman Valisi Murat Koca tarafından karşılanan Bakanlar Elvan ve Müezzinoğlu, törenin yapılacağı alana gitti.

Hastane önündeki açılış töreninde ilk olarak devlet hastanesinin dünü ve bugününün anlatıldığı slayt gösterisi yayınlandı. Önündeki gazeteci ve vatandaşlardan slaytı izleyemeyen Bakanlar Elvan ve Müezzinoğlu, ellerini havaya kaldırıp, kalabalığın perdenin önünden çekilmesini işaret etti. Bunun üzerine bakanların yakın korumaları basın mensupları ve vatandaşların geriye doğru açılmasını sağladı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, konuşması sırasında kalabalığın arasından bir kişi ‘Anjiyo servisi istiyoruz’ dedi. Kalabalığın arasındaki kişinin sık sık ‘Anjiyo servisi istiyoruz’ demesi üzerine Bakan Müezzinoğlu, elini kaldırıp, ‘Dur’ işareti yaptı. Vatandaşın istediğini tekrar etmesi üzerine Müezzinoğlu, “Bir dakika sabret yav. Cebimizde vereceğiz birazdan. Cebimde getirdim merak etme” dedi.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Olay gayet açık ve net. Bu haberi okuyan anlama problemi olmayan her insan bakanın adamı azarlayıp, dalga geçtiğini anlar. Biz anlamak istediğimiz gibi anlıyorsak, siz de görmemek için gözlerinizi kapatıyorsunuz!

 1. bunlar ne biçim halk düşmanı böyle
  başbakanı anası ağlayan çiftçiye ananıda al git der
  valisi kendi şehrinin vatandaşına gavat der
  sağlık bakanı mağdur insanlara ümit vereceğine dalga geçer
  …..
  …..
  ben inanıyorumki halkımız bunlara öyle bir tokat atacaktırki o tokatın dünya tarihinde bir benzeri daha olmayacaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu