Kaynaklar'dan...

Rejim için doğu batı önemli değil, önemli olan halkın ölmesidir

Rejim için doğu batı önemli değil, önemli olan halkın ölmesidir.
dogu-bati-yok-halkimiz-var

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Sayın Ertuğrul Türkoğlu Uludere’de katledilenler terörist değildi bölgede yaşayan halktı. Adi PKK’lıların ölümünü kimse Soma, Uludere, Reyhanlı, Bilge Köyü şehidleri ile bir tutmaz, tutamaz.

   1. Uludere halkıda pek temiz sayılmaz.. hem kaçakcı hem pkklılı..cenazeletinde paçavra vardı…

    1. Kimin temiz kimin pis olduğunu ancak Allah bilir. Örneğin ben şimdi desem ki “tüm Çumra halkı şerefsizdir” olur mu? Olmaz. Dolayısıyla bu tarz söylemleri yaparken bir bölge halkını komple hedef alıcı değilde direk suçluları hedef alıcı şekilde yapmalıyız diye düşünüyorum. Öcalan’a sayın diyen, dağdaki teröristleri meclise alanlar teröristtir.

     1. Tutarlı ve sakin ve temkinli üslubunuzdan dolayı teşekkür ederim ama hiç güvenmiyorum… akrep fıtratı üzerine sokar… yani akrep akreptir.. olabilir ama güvenmiyorum..

      1. Ben teşekkür ederim. İnsanız, Müslümanız, aynı ülkenin vatandaşlarıyız. Birbirimizin düşmanı değiliz ki. Emperyalistler özellikle de ABD ve İsrail müslümanları birbirine düşürmek için hiç durmadan çabalamaktadır. Her ne kadar olumsuzluklarda olsa sizden ricam halkımız ile yetkilileri, satılmışlarla garibanları ayırt etmenizdir. Kolay Gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu