Hüseyin Yahya CEVHER

Lübnan’daki patlamayı Hillary Clinton Tugayı üstlendi!

hillaryclintontugayi

Lübnan’daki patlamayı Hillary Clinton Tugayı üstlendi!

Siz Hz.Aişe Tugayı değil ancak Hillary Clinton Tugayı olabilirsiniz!

Lübnan’ın başkenti Beyrut’un Dahiye bölgesinde gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucunda en az 23 kişi şehid oldu, 336 kişi de yaralandı. İslam dünyasının dört bir yanı yine yıllardır olduğu gibi kan gölü ve üzücü olan kardeşi kardeşe vurdurma politikasının mimarı olan emperyalizm ve siyonizm planlarını başarıyla uygulamaya devam ediyor. 12 Temmuz 2006’da başlayan 14 Ağustos 2006’da sona eren 33 Günlük Savaş’ın 7.zafer yıldönümünün kutlandığı bu günlerde yüreğimiz sevinçle dolması gerekirken, İslam düşmanlarının ve onlara hizmet eden uşaklarının çabalarıyla yine gam ve keder doldu.

Bombalı saldırıda hiçbir suçu olmayan, suçu sadece o sırada o bölgede bulunmak olan onlarca masum şehid olurken, yüzlerce masum ise yaralandı. Aynı durum Mısır’da özellikle son 45 gündür devam eden kargaşa ve kaos ortamında da görülüyor. Suriye’ye zaten girmeye hiç gerek yok, bir tarafta yarım yamalak ifade yetenekleri, boğuk ses tonlarıyla Yüce Allah(cc)’ın adını cinayetlerine şiar yapan insan bozması canavarlar, diğer tarafta ise 14 ve 16 yaşında çocukları Şebbiha veya Beşşar Esad yanlısı oldukları iddiasıyla acımadan kurşunlayan hayvanlardan daha aşağı yaratıklar… Irak’ta ise günde yüzden aşağı ölü olduğu zaman gündeme bile gelmeyen bombalı saldırılar…

Bu tablonun içinden sıyrılan ise Beyrut’taki patlamayı düzenledikleri iddia eden “Hz.Aişe Tugayı” veya “Müminlerin Annesi Aişe Müfrezesi”…
Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa(sav)’nın pak zevcesi müminlerin annesi Hz.Aişe’nin adını kullanan bu insan bozması vahşi canavar ve hayvanlardan aşağı yaratık grubun bir dil sürçmesi yaparak isimlerini yanlış telaffuz ettikleri aşikardır. Zira bunlar gerçekleştirdikleri bu saldırılar ile ancak Hillary Clinton Tugayı gibi bir isimle isimlendirilebilirler.

Büyük Şeytan Amerika’nın 42. devlet başkanı Bill Clinton’la evli olan Hillary Rodham Clinton 21 Ocak 2009 – 1 Şubat 2013 arasında dışişleri bakanlığı görevini yapmış ve dünya üzerinde oluk oluk akıtılan müslüman kanların vebalini taşıyan önde gelen kişilerdendir. Bugün verdiği emirler, yaptığı planlar ve kurduğu örgüt ve örgütçüklerle büyük anneleri Hz.Hamza(as)’nın ciğerini parçalayan Hind binti Utbe’ye ve Hz.Yahya(as)’nın başını kestirerek kendisine hediye olarak verilmesini isteyen Hirodias’ın kızı Salome’ye layık bir torun olduğunu kanıtlamıştır.

Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa(sav)’nın pak zevceleri ve gerçek ashabının isimlerini kendi pis emellerine alet ederek, bir kısım İslam ümmetinin saf evlatlarını kandırdığını zanneden veya kandıran lanetlik kişilere yukarıda kendi soylarından yaptıkları icraatlarıyla övünebilecekleri bir kaç isim saydık, icab ederse daha da sayarız.

Yeri gelmişken Hillary Clinton’un sözde müslüman bazı ülke liderleriyle/yetkilileriyle çekilmiş şen şakrak, çak yaparken ki fotoğrafların ise bu ismi kullanacak terör örgütü mensuplarına kimlerin destek verdiği ve kimlerin bu isimleri kullanarak müslümanların kanlarını kimlerin desteğiyle güle oynaya akıttıklarını belgeler diye düşünüyorum.

Ahir zamanın en hercümerc zamanında bizlere doğru yolu göstermesini Yüce Allah(cc)’dan niyaz ederim.
Vesselam.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bir kaç şıkta bizden olsun.
    Condaliza Raise Tugayı, Kraliçe Elizabeth Tugayı, Angeline Markel Tugayıda olabilir Tugayın ismi. Ashlon Tugayınıda unutmamak lazım. Hangisi dir acaba oko, moko kim şiş ko tekerlemesini söyleyeyim. Hangisi çıkarsa odur. Hangisinin çıktığıda önemli değil. Her yol aynı kapıya çıkar. Büyük Şeytan ve saz arkadaşlarına…

  2. “Nasrullah, sözkonusu patlamayı gerçekleştirmiş olabileceklerden birinci şıkkın siyonist İsrail olacağını zira Hizbullah’ın bu rejimle her zaman savaş halinde olduğunu bildirirken ikinci şıkkın da siyonist İsrail’in işbirlikçileri olabileceğini ve sonraki şıkkın da Tekfirci gruplar olabileceğini zira Suriye buhranının başlamasıyla birlikte Hizbullah’ın onlara karşı savaştığını söyledi.”
    israile işbirlikcilerine , tekfircilere ve hilary clinton tugaylarına bin lanet olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu