Yazarlar'dan...

Allah’ın Ayetleriyle Dalga Geçenler

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

Obama Britain Northern Ireland G-8 Summit

“İşte, inkar etmeleri, ayetlerimi ve elçilerimi alay konusu edinmelerinden dolayı onların cezası cehennemdir.” (Kehf Suresi, 106)

Ulema kılıklı şeytanlar sürüsü ve yanındaki yardakçı belamlar topluluğu artık içlerindeki pisliği dökmeye ve mayalarının bozukluğunu daha fazla gizleyemeyeceklerini gösterdiler Müseyleme-tül Kezzab’ın torunları Allah’ın ayetleriyle dalga geçmeye, Salman Rüştü’nün kardeşleri Kuran’a ve yaşayan Kuran olan Allah resulünün hak varisleri Ehli beyte saldırmaya başlamışlardır.

Günümüz deccaliyetinin ve firavuni düzenlerin ve Amerikancı İslam’ın dini-itikadi kanadını temsil eden Selefi bozması Tekfirci -El kaideci – Vehhabiler en sonunda Yüce kitabımız Kuran-ı Azimuşşan ile dalga geçerek Allahı,Rasulünü ve Müminleri alaya almaya cüret etmişlerdir bunların yaptığı bu şeytanlığa islam tarihi boyunca hiçbir şeytan ve avanesi bu şekilde cüret edememişlerdir.

Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’ın müftüsü saray mollası Siyonist Şeyh Arifi ve avanesinin konu ile ilgili videosunu sizlerle paylaşıyor ve bunların nasıl bir şeytan olduklarını kamuoyunun takdirinize sunuyoruz.

Ayrıca sizlerin  bu Siyonist şeyhi ve bu karakterdeki bozuk zihniyetli saray mollalarını tanımanız için medyada daha önce çıkmış olan bazı yazı ve videoları da paylaşmak istiyoruz

a

 Suud da Allah(!) Londra da Yallah

Suudlu alim(!) Şeyh Muhammed Arifi’nin ülke dışında değişen görünümü kafaları kurcaladı. Suriye’yi yıkmaya yönelik Emperyalizm ve Siyonizm’in komplosunun sözde İslam alimi kılıklı temsilcileri, taşeronları, hizmetçileri gerçek yüzlerini bir bir göstermeye devam ediyorlar. Suudlu alim(!) Şeyh Muhammed Arifi, İslam ümmetinin saf evlatlarını Suriye’de cihad var diye kandırırken çok takvalı, sarıklı, cübbeli görüntüler vermekte ama hemen akabinde İngiltere’nin başkenti Londra’da gayet rahat giyimi, gömleğinin önü açık, yaka bağır açık diye tabir edilecek bir pozisyonda yabancı bir kadınla gayet sevinçli bir şekilde şen şakrak muhabbet ederken görüntülendi. Kafaları kurcalayan ise hangisi gerçek Muhammed Arifi? Suudi Arabistan’da camii minberlerindeki mi? Londra sokaklarındaki mi?

http://www.islamidavet.com/2013/06/20/suudlu-alim-seyh-muhammed-arifinin-ulke-disinda-degisen-gorunumu-kafalari-kurcaladi/

 El Ezher, Tekfirci Şeyhi Kınadı

Ehlisünnet’in önemli merkezlerinin başında gelen Mısır’daki El Ezher Üniversitesi’nin imamı Şeyh Muhammed Seyyid Tantavi,  büyük taklit mercii Ayetullah’il Uzma Seyyid Ali Sistani’yi tahkir eden Suudi şeyhini kesin bir dille kınadı.

Mısır’ın Sabah Gazetesi’ne konuyla ilgili bir röportaj veren Tantavi, büyük İslam alimi Ayetullah’il Uzma Seyyid Ali Sistani’ye hakaret eden Suudi Arabistan’daki Vehhabi Şeyhi Muhammed el Ureyfi’yi eleştirerek şunları söyledi:

“İslam dini, itidal (orta yol) dinidir ve Ureyfi’nin görüşü Müslüman alimlerin görüşü değildir. Alimler, Resulullah’ın buyurduklarını kendi amelleriye göstermelidir, konuşurken de İslami esaslara dayanarak konuşmalıdır. Biz daima, diğerlerinin işlerine karışmayan ve onları tekfir etmeyen mutedil şahsiyetleri himaye ederiz.”

Hatırlatalım ki, Yemen’deki müslümanların, rejimle aralarında sürmekte olan savaşı sona erdirmek için, Ayetullah Sistani’nin arabulucu olarak kabul edilmesini istemeleri üzerine,  Suudi Arabistan’daki Vehhabi Şeyhi Muhammed el Ureyfî, 1 Ocak Cuma günü Riyad’da verdiği Cuma hutbesinde, Ayetullah el Uzma Seyyid Ali Sistani’ye ve Şiil müslümanlara saldırarak hakaretler yağdırmıştı.

Bunun üzerine fitneci Suud şeyhine İslam dünyasının dört bir yanından tepkiler yağmış, , Vehhabi Şeyh el Urayfî’nin Ayetullah el Uzma Seyyid Ali Sistani’ye hakaretini kınayan bir çok açıklama yayınlamıştı.

Irak başbakanı Nuri El-Maliki de, Riyad şehri camilerinden birinin imamı Muhammed Arifi’nin Iraklı büyük din mercii Ayetullah Sistani’ye hakarette bulunmasına tepki göstererek Suudi hükümetinin bu ülkede Vahhabi fırkaların Iraklı din mercilerine yönelik küstahlıkları ve bu hareketin sonuçlarının sorumlusu olduğunu söylemişti.

Öte yandan İran İslami Şura Meclisi milletvekilleri, Arabistan’da Vahhabi bir İslam aliminin, Irak’ta alimlerin önde gelenlerinden ve taklid merci Ayetullah Sistani ile şia aleyhinde hakaret içeren açıklamalarını kınadı.

Milletvekillerinin ortak yayınladığı bildiride, Riyad Cuma namazı imamı Muhammed el’Arifi’nin tahrikamiz açıklamalarına karşı Arabistan yönetiminden bu kişiye karşı sert tutum sergilenmesi istedi.

http://www.zeynebiye.com/74323_El-Ezher,-Tekfirci-Seyhi-Kinadi.html

 İran’la Mısır’ın yakınlaşması İslam düşmanlarını rahatsız etti

Suudi Arabistan’ın Vahabi müftüsü El Arifi, İran’la Mısır’ın yakın ilişki kurmalarından rahatsız olduğunu belirtti.

Suudi Arabistan’ın Vahabi müftüsü Muhammed El Arifi, bir internet sitesinde İran’la Mısır arasında yakın ilişki kurulmasından duyduğu şiddetli rahatsızlığını belirtirken “Mısır, İran için çok büyük bir lokma” diye kaydetti.

“El Destur” gazetesinin haberine göre, El Arifi bu konuda “Mısır, İran için çok çok büyük bir lokma. İran’ın ve benzerlerinin Mısır’ın politikalarını kendi kontrollerine almaları veya bu ülke halkının inançlarıyla oynamaları çok zor bir iş” diye yazdı.

Suudili bu Vahabi müftünün İran’la Mısır arasındaki yakın ilişkiyi nasıl yorumladığı belli değil. Acaba İran’la yakın ilişkide olan Türkiye, Pakistan ve Cezayir gibi ülkeler İran için lokma mı sayılıyorlar?

http://www.islamidavet.com/2013/02/19/iranla-misirin-yakinlasmasi-islam-dusmanlarini-rahatsiz-etti/

 Suudi Arabistan’dan mezhep fitneciliği

Suudi Arabistan’da bir Vahhabi şeyhi tarafından, Irak’ın önde gelen taklid mercilerinden Ayetullah Ali Sistani’ye yapılan hakaret ardından, Suudi Arabistan’da yayınlanan el-Vatan gazetesi, Şii alimlere ve Şii Müslümanlara karşı saygısız ifadelere yer verdi.

Suudi Arabistan Vahhabi şeyhlerinden Muhammed el Arifi tarafından yaklaşık bir hafta önce, Irak’ın önde gelen taklid mercilerinden Ayetullah Ali Sistani’ye sözlü hakaretler ardından, el Vatan gazetesi, Ayetullah Ali Sistani’yi çirkin bir şekilde karikatürize eden resim yayınladı.

Irak’taki Şii kaynaklar, Ayetullah Ali Sistani’ye yönelik saldırı ve hakaret emrinin , Suudi Arabistan enformasyon kurumu başkanı Mukrim bin Abdulaziz tarafından verildiğini belirtiyorlar.

http://www.islamidavet.com/2010/01/11/suudi-arabistandan-mezhep-fitneciligi/

 Tekfirci Vehhabi’nin Kuveyt’e girişi yasaklandı

Son zamanlarda Şii Müslümanlar aleyhinde hakaretamiz açıklamalarıyla İslam dünyasının tepkisini alan Arabistan’ın Vahhabi din adamı Muhammed el’Arifi’nin Kuveyt’e girişi yasaklandı.

El’Alem kanalının bildirdiğine göre, Kuveyt, yasak sebebini, Muhammed el’Arifi’nin Şii müslümanlar ve Iraklı Taklid Mercii İslam alimi Ayetullah Seyyid Ali Sistani aleyhinde sarf ettiği sözler olduğunu bildirdi.

Bilindiği gibi el’Arifi’nin İslam birliğini hedef alan sözlerine hem Şii Müslümanlar hem de Sünni Müslümanlardan sert tepkiler gelmiş, el’Arifi’nin ölçüsüz açıklamalarının, İslami birlik ve kardeşliğe zarar vereceği bildirilmişti.

http://www.islamidavet.com/2010/01/16/tekfirci-vahhabinin-kuveyte-girisi-yasaklandi/

 İran Meclisi’nden Riyad müftüsüne kınama

İran İslami Şura Meclisi milletvekilleri, Arabistan’da Vahhabi bir alimin, Irak’ta alimlerin önde gelenlerinden ve taklid merci Ayetullah Sistani ile Şia mezhebi aleyhinde hakaret içeren açıklamalarını kınadı.

Milletvekillerinin ortak yayınladığı bildiride, Riyad Cuma namazı imamı Muhammed el’Arifi’nin tahrikamiz açıklamalarına karşı Arabistan yönetiminden bu kişiye karşı sert tutum sergilenmesi istedi.

Müslümanların birlik ve beraberliğinin güçlendirilmesinin gerektiğinin vurgulandığı bildiride, İslam ümmetinin, Arabistan alimleri ve ileri gelenlerinden, müslümanları rahatsız edici eylemlerde bulunmak yerine ırkçı İsrail’in saldırıları altında inleyen Filistin’e destek için ırkçı İsrail ve hamisi Amerika’ya karşı tutumlarını doğru bir şekilde ortaya koymasının beklendiği vurguladı.

http://www.islamidavet.com/2010/01/11/iran-meclisinden-riyad-muftusune-kinama/

 Suriye halkının katili ve düşmanı

Bu saray mollası Suriye halkına karşı insanları kışkırtmak için konuştuğu “küresel çatışmaları anlamak için” adlı videosunda Suriye halkının canlarını koruyacağını ve ırzlarını muhafaza edeceğini söylediği halde gönderttiği adamları Suriye halkının mallarını payimal etmiş namuslarını lekelemiş ve insanları acımasızca katliam etmişlerdir.bu alçak herif insanların dini duygularıyla oynayıp onları cihad adı altında öldürmeye ve öldürülmeye gönderirken kendisi Londra’da barda pavyonda ve Suud’da kralın yanında gününü gün etmektedir. Konuşmasının bir bölümünde “şam halkı hak ettikleri şeyleri vermediğimizi düşünmesin onları kendi başlarına bıraktığımızı düşünmesin diyerek şam halkının başına bela olacaklarını açık şekilde ifade etmektedir”

http://www.youtube.com/watch?v=-P7xUmzNczY

 De ki : “öfkenizle geberin! Muhakkak ki Allah , Sinelerin İçinde Olanı Hakkıyla Bilendir (Ali İmran – 119)

Peygamber Efendimiz (sav) öfkelenmek şeytandandır  buyurduğu  hadisi şerifinin canlı müşahhas bir timsalini görmek isterseniz şu videoyuda bir izleyin. İlahı olan ABD ve İsrail’in emriyle Müslümanlara karşı  kin ve nefretle dolu olan bir öfkelenme tablosu ;ağzından salyalar akıtarak Müslümanlara  iftiralarla dolu bir kin kusması; Bunların öfkeleri ağızlarından taşmakta, içlerinde sakladıkları şeytani Siyonist kinleride daha fazladır. Ancak bunlar kuranın tarifiyle öfkelerinden ve kinlerinden  geberip gidecekler ve cehennemi boylayacaklardır.

http://www.youtube.com/watch?v=yF4e-sqc7t8

 Dilini sarkıtıp soluyan köpek

” Habibim! Onlara, şeytanın peşine taktığı ve kendisine verdiğimiz âyetlerden sıyrılarak azgınlardan olan kişinin olayını anlat. Dileseydik, onu âyetlerimizle üstün kılardık; fakat o, dünyaya meyletti ve hevesine uydu. Durumu, üstüne varsan da, kendi haline bıraksan da, dilini sarkıtıp soluyan köpeğin durumu gibidir. İşte ayetlerimizi yalan sayan kimselerin hâli böyledir. Sen onlara bu kıssayı anlat, belki üzerinde düşünürler. ” (A’raf, 7/175-176).

Suudi vehhabilerin ve Vehhabiliğin merkezi Siyonist Suudi Arabistan’ın  tevhidin merkezi olduğunu iddia eden , nasıl bir tevhid anlayışına sahip olduğunu gösteren ve burada hiçbir şirke rastlamasınız diyen Siyonist şeyhin saray mollalığını yaptığı Suudilerin Amerika ile ilişkilerini gösteren ,kraliyet sarayındaki (sözüm onlara), fahişeleri reklam eden Suudi prenslerin Dubai gecelerini  gösteren ve Siyonist şeyhin Amerika’nın güdümündeki Suudi  ordusundaki resimlerini gösteren şu videoyuda bir inceleyin

http://www.youtube.com/watch?v=fP9s-YqmoiY

 Direniş karşıtı kelb-i beyaban

Amerika’ya , İsrail’e ve  BM güdümündeki ülkelerin, İslam ülkelerinin işgaline hiçbir zaman ses çıkarmadığı halde, İslam ümmetinin medarı iftiharı direniş ekseninde olan İran İslam inkılabına , Hizbullaha  ve Suriye’ye laf atarak dilini sarkıtan şu kelb-i beyabanın haline bir bakın hele

http://www.youtube.com/watch?v=WgTDwjKlujs

 Adil olun diyen zalime bakın

söylediğiniz zaman adil olun  ayetini kullanarak el kaideci teröristleri savunan ve temize çıkarmaya çalışan ama aynı adaleti Müslümanlara göstermeyen iki yüzlü münafıkların durumuna bakınız .

http://www.pressmedya.com/haber/13487/seyh-muhammed-el-arifiden-el-kaide-aciklamasi.html

 Irz Düşmanı Ağzı Salyalı Köpek

Gönderdikleri cani teröristlerle mazlum Suriye halkının canlarını katlettirip, mallarını yağmalattıran insanlık düşmanı insan bozması vahşi canavarlar şimdide Suriyedeki  ve diğer bölgelerdeki Müslüman kadınların ırzına gözü dikmiş, cihad nikahı altında kadınların teröristlerle birkaç saatliğine beraber olabileceklerini söyleyerek cihad,nikah vb islami kavramları ve Müslüman kadınları lekeleme fetvası verenlerde yine bu Siyonist şeytanlardır. Allah bu şeytanların şerrinde islam ümmetini korusun ve tez zamanda layık oldukları yere (nar-ı cehenneme) göndersin . amin,vesselam.

 

 

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Arkadaslar alay etmiyor ordakafirlerden alay ediyor . bir saatlik sohbet var o bölümü kesmisler …… Videonun önü ve arkasi cok farklı

  2. Allah belasını versin boyle olanların dıştan bir mu’min asıl içi bir köpekten farksis

  3. Allah’ın laneti bu İslam düşmanlarının üzerine olsun… insanı en çok sinirlendiren kuran okuyor izlenimi vermesidir…. Bu şerefsiz elime olaki bir geçerse o suresindeki elmayı bölmeden boğazına sokacağım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu