Kaynaklar'dan...

Uşak’ta Jandarma’nın gözü önünde bir genci bayıltana kadar dövüp çekip gittiler

Uşak Cumhuriyet Meydanı’nda sopa ve kemerlerle bir kişiyi bayıltana kadar döven iki kişi jandarmanın gözü önünde çekti gitti!

Uşak Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde ellerinde sopa ve kemer bulunan iki kişi çevredekilerin gözü önünde bir genci feci şekilde dövdü. Rahat tavırlar sergileyen saldırganlar olay yerine gelen jandarmaya rağmen bir şey olmamış gibi elini kolunu sallayarak bindikleri otomobille hızla uzaklaştı. Olay anı ise bir kişi tarafından görüntülendi.

DHA’dan Yavuz Kuşdemir’in haberine göre, olay, Uşak’ın en işlek meydanı olan Valilik ve Adliye binası arasındaki Atatürk Anıtı önünde dün öğlen saatlerinde meydana geldi.

Kimlikleri belirlenemeyen ve neden kavga ettikleri öğrenilemeyen iki kişi ellerine aldıkları sopa ve kemerle, anıtın önünde havuz duvarında oturan genci öldüresiye dövdü. Sopa ve kemer darbeleriyle kendinden geçen genci daha fazla dövülmekten vatandaşlar kurtardı.

İki kişi otomobile binmek üzereyken son anda olay yerine gelen jandarma da herhangi bir işlem yapmadı. Magandalar ellerindeki sopa ve kemerle otomobile binerek hızla uzaklaştı.

Çevredekilerin korku dolu bakışları arasında yaşanan olay, bir vatandaşın da kamerasına yansıdı. Olayla ilgili şikayetçinin bulunmaması nedeniyle bir soruşturmanın başlatılmadığı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu