Halk Haber'den...

Halk Haber 2 Yaşında!

halkhaber-2yasinda

Halk Haber 2 Yaşında!

İlkbahar, yeniden doğuş demektir. 21 Mart, İlkbahar’ın gelişi demektir, Nevruz Bayramı’dır, Halk Haber’in doğum günüdür.

Bundan 2 yıl önce bir Nevruz Bayramı günü halkın dertleriyle dertlenme adına çıkmış olduğumuz yolda 3.yıla girmiş bulunmaktayız. “Halk Haber bir haber sitesinden çok halkın gündeminde olması gerekenlerin olduğu bir platform olacaktır” düsturumuz gereği çok seçici davranarak içerik eklediğimizden sayısal olarak müthiş bir içerik artışı yaşanamamaktadır. Şu anda sitemizde 3839 içerik bulunmaktadır. Bu içeriğin 330’u videolardan oluşmaktadır. Güncelliğini yitirmeyen, değerli, kaliteli, seviyeli içeriklerin bulunduğu sitemizdeki materyaller sürekli halkın gündeminde tutulması gereken materyallerdir. Tamamen videolardan oluşan ve http://www.halkhaber.in/ adresinde yayın yapmakta olan sitemizden tüm videolarımıza ulaşabilirsiniz.

İlkbahara adım attığımız bu güzel günde 21 Mart 2015 Nevruz Bayramımızı kutlar, tüm dünya halklarının hak ettiği bir şekilde yaşaması için küresel emperyalizm ve siyonizm’in bir an önce yok olmasını Yüce Allah(cc)’tan niyaz ederiz.

Halk Haber

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Allah yolundan ayırmasın.
    İyi ki varsınız.
    Hakka ve hakikate aç olan gönüllerimize su serpiyorsunuz.
    Daha güçlü bir şekilde Nice yıllara
    Selametle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu