Halk Haber'den...

Devlet oksijen tüpü ile yaşayan Seydi Erkılıç’a neden yardım etmiyor

seydi-erkilic
Devlet oksijen tüpü ile yaşayan Seydi Erkılıç’a neden yardım etmiyor. Lafa gelince sosyal devlet söylemlerini dillerinden düşürmeyen halk düşmanı yöneticiler oksijen tüpü ile yaşayan Seydi Erkılıç’a neden yardım etmiyor. Sosyal medyada Seydi Erkılıç’a yardım için kampanyalar düzenleniyor. Zaten gariban olan halkımız cebindeki üç kuruşu kime vereceğini şaşırdı. Devlet devlet olsa bu tarz ihtiyaç sahibi hastaların ilaçları karşılanır ama ne yazık ki bile bile karşılanmıyor! Kendi şahsi yardımlarımızdan ziyade devletin bu tarz ihtiyaçları gidermesi üzerine kampanya ve çalışmalar yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ilginize cok tesekur ederim bu saten sonra yapacak bir sey yoktur allah butun hastalara yardim etsin sadece duva edelim

    1. Allah rahmet eylesin. Haberi eklediğimiz tarihte Seydi Erkılınç ağabeyimizin vefatı ile ilgili bir bilgiye rastlayamamıştık. Gecenin bir yarısı sizin verdiğiniz bilgi ile gözyaşlarına boğulduk. Zira başta siz olmak üzere sesi soluğu çıkmayan gariban halkımız çileli bir şekilde ömürlerini sürdürüp devletin ilgisizliği ve yok etme çalışmalarıyla ömürlerini tamamlamış oluyor. Başta Seydi Erkılınç ağabeyimiz olmak üzere tüm mazlumların ahının bu halk düşmanlarının bir an önce yıkılmasına vesile olmasını yüce Allah(cc)’tan niyaz ederiz. Konuyla ilgili duygu ve düşüncelerinizi bir yazı şeklinde gönderebilirseniz sesinizi halkımıza duyurabiliriz. Vesselam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu