Kaynaklar'dan...

AKP’den evlere telefon: Mitinge gelin 300 lira verelim

sadullah
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 13.30’da Hatay’da bir miting yapacak. Miting öncesi olağanüstü güvenlik önlemleri alınırken, AKP Hatay İl Örgütü, telefonla ulaştığı binlerce kişiye mitinge gelmeleri karşılığında 300 TL para teklif etti.

Başbakan Erdoğan, bugün AKP Hatay Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin’le birlikte miting düzenleyecek. Erdoğan kente gelmeden, gece saatlerinden itibaren il genelinde olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Polis, AKP karşıtı bazı isimlerin evlerinin önünde gece boyunca nöbet tutarak bu kişileri gözledi. Sabah saatlerinde ise jandarmanın da desteğiyle OHAL ilan edildi.

AKP Hatay İl Başkanlığı ise günler öncesinden başlattığı “mitinge insan toplama” çalışmalarına dün hız verdi. Binlerce kişiye telefonda “AKP mitingine katılırsanız 300 TL alırsınız, ayrıca araç servisi de sağlıyoruz” denildi.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. CHP -NIN SECIM PROPAKANDASINDA AKIL HASTAHANELERI TIKMEK YOKMU? YOKSA MALESEF. BU DALI , Akli Kani Pozulmus sizofreni akr lilerin TEDAVISI NE OLACAK?

  2. arkidişle recep amcayı bende görmek isteyon ….. nooluuuurr banada 300 tl vecenizmi…allah rızası için …kutulardakinden istemiyon…….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu