Kaynaklar'dan...

Türkiye’nin Cerablus’a yerleştirdiği ÖSO’yu tanıyalım

Türkiye’nin Cerablus’a yerleştirdiği ÖSO’yu tanıyalım.
oso-kimdir

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Abdullah Gül’ün “öfkeli çocuklar” deyip “ak”ladığı IŞİDciler. Ataları Hind gibi Suriyeli askerin ciğerini söküp yiyen ÖSO askerleri. 12 yaşındaki Filistinli çocuğun başını kesen Nureddin Zengi tugayları. Hepsi Cerablus’ta birlikte hareket etti.

    BOP eşbaşkanının, Mehmetçiği kullanarak eğitip-donattığı ÖSO’ya ilaveten, Kuzey Irak’taki Peşmerge’yi eğitip desteklemesi de cabası. Hükümet komşu ülkelerde istikrar olmasın, terör boy verip yetişsin istiyor gibi.

    Çünkü gerçekte amaç teröre karşı savaş olsaydı İmralı’da, Mecliste, Kuzey Irak’ta teröristler desteklenmezdi.. Ve meydana salındıklarında kuduz itlere dönüşen “ılımlı” muhalifler desteklenmez, eğitilip donatılmazdı.

    Amerika’nın bölgedeki eşbaşkanı efendisinin izinden gidiyor. İlk önce bir ülkede muhalifleri, terör örgütlerine yardım ediyor, eğitip destekliyor. Daha sonra da onlar bahane edilerek o ülke işgal ediliyor. Amerika Afganistan’da ne yaptıysa, Türkiye de Irak ve Suriye’de aynısını yaptı ve yapıyor.

    Yani burada uşak olan.. Komşu ülkelerde ve kendi vatanımızda istikrar olmasın isteyip orta doğuyu mezbahaya ve viraneye çevirmek isteyen.. Hükümettir.. Ve bundan amaçladıkları kazanç BOP Projesi ve Büyük İsrail’dir. Ki, bu amacın kursaklarında kalacağına eminiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu