Site Kullanımı

Halk Haber’in kullanımı oldukça basittir. Anasayfamızda aşağıya doğru indikçe sitemizdeki tüm içerikler önünüze serilecektir. Dilerseniz menümüzü kullanarak oluşturmuş olduğumuz kategorilere girerek o bölümdeki tüm içeriğe ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz içeriklere hem anasayfada hem de içeriğin sayfasında kalp simgesine tıklayarak ön plana çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Her türlü soru, sorun ve istek için lütfen yorum yazarak iletişime geçiniz.

E-Posta göndermek isterseniz adresimiz: [email protected]

7 Yorum

 1. ALLAHIN feyzi, bereketi rahmeti merhameti hidayeti ve yadımı üzerinize olsun. AMİN. Allah razı olsun çok güzel çalışmalarınız var. Rabbim yolunuzu açık etsin, ve yolunuza çıkan engelleri kaldırsın Rabbim sizi severek takip ediyorum ALLAH yardımcınız olsun.

 2. HATAY/Kırıkhan torpill..
  24.12.2015 tarih ve 1079318 Sayılı Bimer başvurusunda şikayete konu
  olan, ilçemiz Cumhuriyet Mah. Kanal Sokak no:66 adresindeki Soydan
  Daraba işyerine yapılan kontrollerde herhangi bir çalışma yapılmadığı ve
  rahatsız edici gürültünün olmadığı yapılan Zabıta Tahkikatından
  anlaşılmış olup, ilgili kişi hakkında tutulan ihtar tutanağı ekte
  sunulmuştur.bimerden bu cevap geldi ama dükkan 3 yıldır ruhsatsız olarak çalışıyor..Lütfen haber yapın..

 3. HIZIRALI MURADOGLUNUN KATILINI BİLİYORUM DEDİM ILGILENMEDINIZ TEKRAR ediyorum telefon numaran 0507 9589547

  1. Sayın Tuncay saka,
   Yorumunuzu yayınladık, biz cinayet büro polisi değiliz ki ne yapabiliriz? İlgilenen olursa isminiz ve telefonunuz açıktır, size ulaşabilir. Kolay Gelsin.

  1. Sayın Hüseyin, mevcut temamız mobil cihazlarla giriş yapıldığı zaman aşağıya doğru içerikleri teker teker gösteren bir şekle girmektedir. Mobil uygulamanın nasıl olması gerektiğiyle ilgili daha geniş bir yorum yapabilirseniz durumu değerlendirebiliriz zira uygulama içerisinde sunacağımız ek bir özelliğimiz bizce yoktur. Gözümüzden kaçan bir durum var ise bize hatırlatırsanız çok seviniriz. Kolay Gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu