Gazeteler'den...

Musul’un işgal edilmesinin Amman’da planlandığı iddia ediliyor

Musul’un işgal edilmesinin Amman’da planlandığı iddia ediliyor.
musul-isgali

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Toplantıya Katılanlar başlığının 2.maddesinde ismi geçen terör mensubunun Beşar Esad ile görüştüğü haberi yayınlanmıştır. Verilen haberler yanlış anlamaya neden olacaktır. Beşar Esad’ın böyle terör şebekeleri ile görüştüğü yalanları bir haber niteliğinde olamaz. Bu tür haberler incelenip yayınlanırsa daha doğru haberler verilmiş olur. Selametle. İyi çalışmalar.

    1. Dikkatiniz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Haber’in bütünlüğünün bozulmaması adına herhangi bir düzeltme yapılmadan yayınlanmıştır. Ayrıca bahsi geçen KDP’nin yöneticisi olan Mesud Barzani’nin ve bazı yetkililerinin İslam İnkılabı yetkilileri ile bile görüştüğü göz önüne alınırsa, böyle bir görüşme yapılmış olabilir fakat bu konuda gerçeğin ne olduğu ayrıntılı bir şekilde araştırılmalıdır. Gönül ister ki bu tarz kirli insanlarla hiç görüşme yapılmasın, fakat dünya siyaseti nedeniyle bazen hikmetini sonradan anlayacağımız görüşmeler yapılabilir. Selametle. Kolay Gelsin.

      1. Böyle hassas bir zamanda insan her haberi irdelemeden edemiyor. Rabbim bizleri Hak çizgiden ayırmasın.Sapkınların ve münafıkların cirit attığı bir zamanda çok daha dikkatli olmak boynumuza borç. Açıklama için teşekkürler. Allah yardımcınız olsun. Amin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu