Halk Haber'den...

Korkak Siyonistler

filistinli-cesur-genc1 kopyala

Korkak Siyonistler – Gazi DİRENEN

Bir büyüğümden duyduğum “Zalimler Allah’tan korkmazlar ama halktan korkarlar”sözüne binaen bir yıl önce yazdığım yazıda da belirttiğim gibi gerçekten İslam düşmanları halktan, halka önderlik edenlerden ve halkın hak üzere yaptığı bütün işlerden korkmaktadırlar ve bu korkularının dışarı yansımasını da çok geçmeden kendi elleriyle ifşa etmektedirler. Buradan da düşmanımızın portresi biraz olsun çıkmaktadır; Korkak ve bir o kadarda ahmak.
Bu yazıyı yazmaya beni iten en büyük sebep son günlerde Siyonist Facebook’un bazı facebook sayfalarına getirdiği yasaklardır. Getirdiği yasaklardan da ziyade yasak getirmeye gerekçe gösterdiği içeriklerdir. Geçtiğimiz haftalarda İslami Davet Facebook sayfası “Hizbullahız Geliyoruz” adlı bir video klip paylamıştı ve saatler içinde yüzlerce paylaşıma ulaşan video Facebook tarafından kaldırılmış ve İslami Davet Facebook sayfası kısa süreliğine engellenmişti. Ve bu yazıyı kaleme almamdan 3-4 saat öncede Suriye Gerçekleri Facebook sayfasının paylaştığı 8 içeriğin kaldırıldığını ve sayfanın 24 saat paylaşım yapmasının engellendiğini öğrendim internette dolaşırken. Kaldırılan içerikleri incelediğimiz zaman içeriklerin hem İslami Davet’te hemde Suriye Gerçekleri’nde Hizbullahla ilgili içeriklerdir.
Facebook ilk kurulduğu ve halkın kullanımına sunulduğu zaman; tüm dünya halklarının özellikle de gençlerin ahlaki olarak bozulması, ailelerin tarumar edilmesi, gayri İslami ve ahlaki dostlukların kurulması, dünyadaki olaylardan bi haber bilgisayara bağlı bir neslin yetişmesi ve fişleme mekanizması olarak çalışması amaçlanmıştı. Ne yazıkki bu fitneleri Allah tarafından hayra çevrilerek Facebook hakka hizmet eden, doğruları tüm dünyaya Siyonist medyanın karartmalarına uğramadan duyuran, Müslümanların ve mustazafların haberleşme ve buluşma cihazı haline gelen, İslam düşmanlarının fitne ve fücurlarını anında çökerten ve dünyadaki olaylardan bi haber değil tam haberdar olan bir nesilin yetişmesine sebebiyet vermiştir. Allah bu şekilde zalimlerin elleriyle İslam’a yardımcı olmuştur. Halkı tamamen manevi olarak iflasa sürüklemek için açtıkları facebook’u bu defa tamamen yasaklama girişiminde bulunmuşlardır. Türkiye buna en büyük örnektir, Twitter’i ve Youtube’u kapatan Türkiye Facebook’u da kapatma tehtidinde de bulunmuştur. Bu sosyal iletişim araçları Türkiye’de yönetimin bütün hilelerini, dolandırıcılıklarını ve zalimliklerini ortaya çıkarmada etkin rol almıştır. Tabi sadece Türkiye değil tüm dünyada bu şekilde olmuştur. İslam düşmanlarının kendi elleriyle büyüttükleri facebook kendilerine yönelmiş kocaman bir canavara dönüşmüştür. Darphane gibi para basan bu kurumu tamamen kapatamayan Siyonistler çareyi istemedikleri içerikleri kaldırmakta ve bu içerikleri paylaşan sayfaları tamamen kapatmakta bulmuşlardır. Fakat bu girişimleri de fayda etmediği gibi kapanan sayfalar ona katlanarak tekrardan açılmıştır. Bu kapatma girişimleri duyarlı halklarda geri adım atmaktan ziyade daha da iştah ve azimle çalışma duygusu oluşturmuştur. Öyle ki daha 10’lu yaşlardaki gençler bile internette oyun oynama yerine İslam düşmanlarının fitne ve fücurlarını alt üst edecek çalışmalara imza atacak duruma gelmiştir. Yani Siyonistler kendilerini yok edecek bir canavar yetiştirmişlerdir. İmam Humeyni’nin dediği gibi Allah’a binlerce şükür ki Allah düşmanımızı tam bir ahmak yaratmıştır.
İkinci paragrafta da belirttiğimiz üzere Facebook özellikle Hizbullah ve Seyyid Hasan Nasrullah’la ilgili içerikleri hedef almaktadır. Peygamber efendimiz(s.a.v)’in bir aylık mesafeden kafirlerin kalbinde korku oluşturduğu gibi Peygamberimizin pak ehlibeytinden olan İmam Humeyni’nin önderliğindeki İslam İnkılabı’nın gayretleri ile kurulan Hizbullah ve onun kahraman lideri Seyyid Hasan Nasrullah’ta günümüz kafirlerinin kalbinde büyük bir korku oluşturmaktadır. Yıllardır değişik desise ve fitnelerle yıpratmaya çalıştıkları İslam İnkılabı ve Hizbullah her geçen gün daha da büyümüş ve dünya Müslümanlarının ve mustazaflarının kalbinde büyük bir taht kurmuştur. Bu büyüme ve sevilme haliyle küfür cephesini çılgına çevirmiş ve ellerinden hiçbir şeyin gelmemesiyle bazıları geberip gitmiş geride kalanlarda çaresiz bir şekilde bu şahlanışı giriştikleri başarısız entrikalarla izlemek zorunda kalmışlardır. Özelliklede Hasan Nasrullah’ın birkaç gün önce Güney Lübnan’ın kurtuluş yıldönümünde yaptığı tarihi zafer konuşması küfür düzenlerini iyice çıldırtmış ve kendilerini kandırmak ve kendi kendilerine biz de bir şeyler yapıyoruz diyerek tatmin olmak adına basit işlere girişerek Hasan Nasrullah’ın zafer konuşmasını konu alan içerikleri Facebooktan kaldırma acizliğine düşmüşlerdir. Bu acizlikleri de göstermektedir ki, Siyonistler hem korkak hem de çok ahmaktırlar. Korkaktırlar çünkü Hizbullah’ın gücü onları Hizbullah’ın isminin bile yayılmasına tahammül edemez hale getirmiştir, ahmaktırlar çünkü Hizbullah’la ilgili içerikleri kaldırarak korktuklarını çok bariz belli etmektedirler. Ey Siyonistler devir çoktan değişti artık, Müslümanlar ve mustazaflar sizden asla korkmamaktadırlar ama siz en gelişmiş silahlarınızla elinde taş olan Hizbullahiden korkmaktasınız, bir Hizbullahinin hapşırığından ve öksürüğünden bile korkmaktasınız. Siz bittiniz artık uzatmaları oynuyorsunuz, kırık bir kol, olmayan bir ayak, allak bullak olmuş bir beyinle. Ne mutlu bize ki bu günleri gördük ve Siyonizmin çöküşünü temaşa etmekteyiz, ne mutlu bize ki akan kanların öcünün alındığı bir zamandayız, ne mutlu bize ki Mehdi ordularının Deccal ordularını darmaduman ettiği bir dönemdeyiz, ne mutlu bize ki İslam’ın hakimiyetine doğru giden süreçte yalın ayaklılarla beraberiz. Yazımızı bir şiirle bitirelim.
Afgan’da Teravihtir…
Gazze’de İftar Vakti…
Melun Kavmin İşgalinde Müslüman’ın Ar Vakti…
Lokmalar Düğüm Düğüm Düğümlenir Yutulmaz…
Aldanma Filistinlim Elbet Geçer Har Vakti…
Sen Utanma Haksızlığa Hak Diyenler Utansın!…
Karanlıkta Karaya Ak Diyenler Utansın!…
Sana Deyme Dünyayı Yok Diyenler Utansın!…
Bir Vakit Gelecek Ki Yahudi’nin Dar Vakti!…
Çile İçinde Çile Hak Yolunda Çekilir…
Topraktaki Bir Şehid Bin Tohumdur Ekilir…
Her Tohum Fidan Olur Cihad Üzre Dikilir…
Ağla Artık Yahudi Geliyor Hizbullahi !!!…
İslami Davet

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Yüz Yıllardır Hep beraber Yaşadığımız Topraklar neden Dışardan gelen fitneler yüzünden Bölünmesini istiyorsunuz zannetmeyinki Türkiye bölünürse o Topraklar Kürt kardeşlerimize kalacak ve Türkiyeyi Eleştidiğiniz kadar Yahudi İsraelede bir araştırırsanız belki gözünüz Açılır Yahudi bunun hesabını 1928Yıllarında Yapmışlar ve Pilanlar halen devam ediyor bu benim görüşüm

  2. Her zalim kendi sonunu kendi ahmaklığı ile hazırlamıştır. Akıttıkları kanlarda boğulup gitmişlerdir. Kurdukları tuzaklar, misliyle kendi aleyhlerine dönmüş, işin içinden çıkamaz hale gelmişlerdir. Günü birlik zulümlerine, vaziyeti muhafaza diktalarına ve mevcut idareyi uzatma adına politik namelerine karşılık, uzun vadede insanlığa yatırım yapan gerçek siyasetçilerin derin programları ve stratejist diplomasileri karşısında apışıp kalmışlardır. kurdukları korku duvarının üstlerine yıkıldığını gördükçe de daha da apışmış ve kimlerle mücadele ettiklerinin farkına varmışçasına kudurmuşlar ve kendi sonlarını kendi elleriyle hazırlamışlardır çok şükür. Zalimlerin hızlı çöküşü karşısında da Müslümanların da hızla bilinçlenmesini Yüce Rabbimizden arz-ı niyaz ediyoruz. amin.

  3. Allah bütün hizbullahileri korusun…zaferlerini daim eylesin…allah razı olsun

  4. Allah razı olsun…bu yazı önümüzdeki yakın tarihde mutlak galibiyetin şuan ki görünen sebebleri-çizgilerini daha bir netleştirmiş belirginleştirmiş…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu