Halkımız'dan...

Direnen halkımızdan direnişçi bir kare

Taksim Gezi Parkı gösterilerine destek vermek için meydanlara inen Adana halkına ait bir kare

Halkımızdan gelen uyarılar ve yaptığımız araştırmalar sonucunda fotoğrafın Türkiye’de veya Adana’da çekildiği ispatlanamamış, haber kaynaklarımızın yeniden gözden geçirilmesi ve daha dikkatli olunması için tüm Halk Haber çalışanları daha dikkatli olmaya çağrılmıştır. Uyarılarınız için teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Halkımızdan gelen uyarılar ve yaptığımız araştırmalar sonucunda fotoğrafın Türkiye’de veya Adana’da çekildiği ispatlanamamış, haber kaynaklarımızın yeniden gözden geçirilmesi ve daha dikkatli olunması için tüm Halk Haber çalışanları daha dikkatli olmaya çağrılmıştır. Uyarılarınız için teşekkür ederiz.

  2. Daha öncede belirtildiği üzere fotoğrafın Türkiye’de çekilmediği kabul edilmiştir. Takdire şayan olan kahraman kişinin polisin üzerine atlayışıdır.

  3. mal mısınız amk burası türkiye degil, buda türk polsi degil, sizin vereceginiz haberin taaa…………………..

  4. Hangi Türk polisi bu tip kalkan kullanıyor ? Türk polis yani öyle mi helal olsun size.Çok güzel proveke ediyorsunuz Türk polisi olmayan fotoları Türk polisi diyerek

    1. bu fotoğrafı kendim falan çekmedim, kaynaklardan aldım. başka devletede ait olabilir bu yanlışımızdır kabul edebiliriz asıl konu bunun neresi provokatif bir girişim. adam polisimi kesiyor veya polis adamımı kesiyor adam sadece atlamış. eğer bu foto Adana’ya ait değilse kaldırırız ama sizin amacınız bağcıyı dövmek galiba çünki provakatiflikle alakası olmayan görüntüye provokatif diyorsunuz. aslında bu görüntü şu anda yaşananların en hafif şekli daha ne görüntüler var halktan gözleri kör olanmı polis silahıyla ölenmi kulağı kopanmı…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu